OSP Woźniki Małopolskie
STRONA GŁÓWNA KONTAKT ZARZĄD OSP SPRZĘT GALERIA 20 Listopad 2017 23:31
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
KONTAKT
ZARZĄD OSP
SPRZĘT
GALERIA
CIEKAWE STRONY
STATUT MDP PRZY OSP WOŹNIKI
SALA WESELNA
1% na OSP Woźniki
 Witamy
Serdecznie witamy na oficjalnej stronie OSP Woźniki

gif1
 News
CIAŁO ZAGINIONEGO GEODETY ODNALEZIONE

W wtorek (23.02.br.) od godziny 10:00 nasi strażacy wznowili poszukiwania 28-letniego geodety. Przeszukiwali brzeg rzeki Skawy, a także obserwowali jej nurt. Podczas poszukiwań został wykorzystany sprzęt do ratownictwa wodnego. Około godziny 17:15 dowódca OSP Woźniki został poinformowany przez dwóch naszych druhów o znajdującym się w wodzie ciele, około 1.5 km poniżej mostu kolejowego, najprawdopodobniej ciele zaginionego mężczyzny.  Niezwłocznie cały zastęp wraz z funkcjonariuszem Policji udali się do wskazanego miejsca. O całym zdarzeniu dowódca OSP Woźniki poinformował kierującego działaniami ratowniczym, na naszym odcinku, dowódcę JRG Wadowice. Po wyłowieniu ciała spełniło się najgorsze z przypuszczeń – było to ciało zaginionego we wtorek pracownika OPGK Kraków. Przyczyny okoliczności śmierci bada prokuratura. 

źródło Powiatlive

 

 

ospwozniki dnia 25 luty 2016 18:14 · Drukuj
POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO GEODETY

W Poniedziałek 22.02.br syrena alarmowa wezwała naszych druhów do poszukiwań mężczyzny który najprawdopodobniej podczas prac pomiarowych na Zaporze w Świnnej Porębie  wpadł do rzeki Skawy. Nasi strażacy niezwłocznie udali się samochodem GCBA 3,2/16 Renault Premium pod most kolejowy w Woźnikach gdzie za pomocom specjalnego sprzętu, odpowiednio zabezpieczeni rozciągli linę do wyłapywania, z jednej strony brzegu na drugi a następnie część Druhów udała się obserwować brzeg powyżej oraz poniżej mostu kolejowego. Około godziny 18:00 poszukiwania zostały przerwane z powodu zmroku i warunków pogodowych.   

osp

 

ospwozniki dnia 22 luty 2016 00:00 · Drukuj
POŚWIĘCENIE NOWEGO SAMOCHODU

W  niedzielę (31-01 br.) nasza jednostka zaprezentowała obok Kościoła nowo nabyty samochód pożąrniczy, który mieszkańcy Woźnik mogli oglądać podczas każdej z niedzielnych Mszy. Po Mszy Świętej o godzinie 11:00, w obecności Wójta Gminy Tomice mgr Witolda Grabowskiego i mieszkańców wsi, ksiądz kanonik Tomasz Kalisz oraz ksiądz Paweł Ochocki poświęcili ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy Renault, tak aby służył on wszystkim mieszkańcom naszej wsi oraz gminy, a w szczególności strażakom, którzy będą wyjeżdżali nim do akcji. Uroczystoś miała bardzo skromny charakter, mimo to owe wydarzenie napewno pozostanie w pamięci mieszkańców na długo. Przypominamy, że nowy nabytek OSP Woźniki został zakupiony dzięki dotacji z Urzędu Gminy  oraz środkom własnym jednostki jak również hojności mieszkańców wsi Woźniki za co pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować.  

poświęcenie

ospwozniki dnia 01 luty 2016 18:14 · Drukuj
SILNY WIATR DAŁ O SOBIE ZNAĆ

Dnia 31-01 br. W godzinach rannych  syrena alarmowa zebrała naszych strażaków w remizie. Nocne wichury pozostawiły po sobie ślady. Na drodze Powiatowej z Woźnik do Bachowic siły natury powaliły drzewo na jeden pas ruchu w wyniku czego był on nieprzejezdny. Druhowie mogli po raz pierwszy wyjechać do akcji nowo zakupionym samochodem GCBA 3,2/16 Renault Premium 260. 

powalone drzewo

ospwozniki dnia 01 luty 2016 15:19 · Drukuj
NOWY CIĘŻKI SAMOCHÓD W KOŃCU W JEDNOSTCE

Wieloletnie starania o nowy samochód ratowniczo gaśniczy dla naszej straży w końcu przyniosły efekt. W niedzielę (10.01.br) do naszej jednostki przyjechał  ciężki samochód GCBA 3,2/16 Renault Premium 260 który został zakupiony dzięki dotacji z Urzędu Gminy Tomce w wysokości 140.000 zł oraz środka własnym naszej jednostki w wysokości 40.000 zł. Nowy samochód zastąpił wysłużonego Stara 244.

renault premium

ospwozniki dnia 11 styczeń 2016 00:00 · Drukuj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 47
Najnowszy Użytkownik: MoSpaMr
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie